Březen měsíc čtenářů

04.03.2013 14:44

BŘEZEN MĚSÍC ČTENÁŘŮ

Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky (SKIP ČR) vyhlašuje čtvrtý ročník celostátní akce Březen – měsíc čtenářů. V centru našeho zájmu je čtenář a čtení, tedy ne kniha-předmět ani knihovna-instituce, ale každý čtenář knihy, časopisu, e-zdrojů; aktivní uživatel knihovny i ten, který v knihovně nikdy nebyl a (zatím) ani být nechce.

Knihovna Strání Vás v rámci této akce srdečně zve:

Od pondělí 4. března do 29. března 2013 proběhne burza časopisů a knih  za symbolické ceny.

V úterý 12. března 2013 v 10:00 hodin v multifunkčním sále se koná beseda se spisovatelem Michalem Čagánkem.  Tato beseda je určena pro II. stupeň ZŠ.  Ve 13:00 hodin proběhne autogramiáda knih.

V pondělí 18. března 2013 v 15:00 hodin se uskuteční v knihovně čtení pohádkových knih. Budou se číst pohádky od známých autorů.

Dále knihovna nabízí:

Celý měsíc březen je bezplatná registrace nových čtenářů.

Amnestie dlužníků – mohou vrátit knihy bez sankcí!

Všichni jste srdečně zváni!