Březen měsíc čtenářů

02.03.2012 15:38

BŘEZEN MĚSÍC ČTENÁŘŮ

Svaz knihovníků a informačních pracovníků vyhlašuje 2. ročník celostátní akce BŘEZEN – MĚSÍC ČTENÁŘŮ. I letos se knihovna Strání zapojila do celostátní akce, motto pro letošní ročník je „Sladký život s knihovnou.“

Knihovna Strání Vás v rámci této akce srdečně zve:

Od pondělí 5. března do 30. března 2012 proběhne burza časopisů a knih  za symbolické ceny.

V pondělí 12. března 2012 v 10:00 hodin v multifunkčním sále se koná beseda se spisovatelem Jiřím Jilíkem.  Tato beseda je určena pro II. stupeň ZŠ.

V pondělí 19. března 2012 v 16:00 hodin v multifunkčním sále -  čtení,  beseda a autorské čtení Pavla Popelky. Od věnečku k obálence aneb Co všechno kdysi znamenala svatba na Uherskobrodsku a Moravských Kopanicích.

V úterý 27. března 2012 v 15:00 hodin se uskuteční v knihovně čtení pohádkových knih. Budou se číst pohádky od známých autorů. (B. Němcová 100 let, Jiří Trnka 150 let).

Dále knihovna nabízí:

Celý měsíc březen je bezplatná registrace nových čtenářů.
Amnestie dlužníků – mohou vrátit knihy bez sankcí!
Po celý měsíc obdrží každé dítě při výpůjčce knihy sladkou odměnu. Tu si děti mohou vyzvednout i v případě, že přinesou do knihovny svoji knížku, kterou četly a sdělí její obsah.

Všichni jste srdečně zváni!