Literárně - výtvarná soutěž pro děti i dospělé

21.01.2015 10:03

Městská knihovna Dobříš vyhlašuje literárně-výtvarnou soutěž pro děti i dospělé k 70. výročí předčasné smrti slavného výtvarníka a spisovatele Josefa Čapka.

Předsedkyní literární poroty je spisovatelka Iva Procházková, předsedkyní výtvarné poroty je výtvarnice Lucie Lomová.

Zadání :

Nechte se inspirovat jakýmkoli dílem (literárním nebo výtvarným) Josefa Čapka, jeho výtvarným či literárním stylem či jeho životním osudem. Aniž byste napodobovali nějakou Čapkovu konkrétní práci, vytvořte své vlastní dílo.

Pro výtvarné práce doporučujeme formát A4 – A1,

pro literární rozsah ¼  – 2 strany strojopisu, formát ani rozsah není určen závazně.

Podmínky soutěžě a formulář pro přihlášení zde: Josef Čapek - podmínky soutěže II.doc (33 kB) Josef Čapek - přihláška do soutěže.doc (25 kB) nebo na www.knihovnadobris.cz